طراحی کنترلر، مدارت دلخواه، پروژه ها و تمرینات درس میکروکنترلرها
این پروژه یک مدار گیرنده رادیویی 433 یا 315 مگاهرتز می باشد که قابلیت تعریف و ذخیره سازی انواع ریموت کنترل هایی از قبیل (ریموت دزدگیر ماشین، پارکینگ، بالابر و ...) را دارد. با نگه داشتن یک میکروسوئیچ و فشار دادن یکی از کلید های ریموت به مدت 1 ثانیه کد شناسایی ریموت مورد نظر آشکار و سپس در حافظه ذخیره می شود و می توان با چهار کلید ریموت (کلیدهای A,B,C,D) چهار رله را روشن و خاموش کرد.ورودی این فرکانس متر قادر است با ولتاژهای 12 تا 500 ولت AC کار کند. ماکزیمم فرکانس اندازه گیری 20KHz می باشد. همچنین با تعیین نرخ نمونه برداری می توانید فرکانس را تا دو رقم اعشار اندازه گیری نمائید.این پروژه یک مدار فرستنده و گیرنده رادیویی در باند 2.4GHz می باشد. در بخش فرستنده جریان برق ورودی تا 50 آمپر اندازه گیری شده و به صورت بی سیم برای گیرنده در نقطه ای دیگر ارسال می شود.

یک مدار صوتی جهت پخش فایل های صوتی MP3 و WMV با Sampling rate 8KHz-48KHz و خروجی دیجیتال به آنالوگ 24 بیتی می باشد که از حافظه های Micro SD تا 32GB و فرمت های FAT16 و FAT32 پشتیبانی می کند.این پروژه قابلیت تشخیص نشتی گاز و کمی دود و افزایش دما را دارد. به این صورت که اگر نشتی رخ دهد با ارسال یک پیامک SMS برای شماره تعریف شده کاربر را مطلع می نماید. همچنین یک رله نیز فعال می شود که می تواند یه آژیر خطر را صدا درآورد.
پروژه ریموت کنترل 433-315 مگاهرتز 4 کاناله با قابلیت لرنینگ

MCP-27

پروژه ریموت کنترل 433-315 مگاهرتز 4 کاناله با قابلیت لرنینگ
پروژه فرکانس متر صنعتی 500 ولت 20KHz با avr

MCP-1

پروژه فرکانس متر صنعتی 500 ولت 20KHz با avr
پروژه اندازه گیری جریان و ارسال بیسیم با بورد یک کیلومتر nRF24l01

MCP-44

پروژه اندازه گیری جریان و ارسال بیسیم با بورد یک کیلومتر nRF24l01
پروژه mp3 پلیر ساده با avr به زبان C

MCP-32

پروژه mp3 پلیر ساده با avr به زبان C
پروژه نشت یاب گاز و کنترل با SMS

MCP-35

پروژه نشت یاب گاز و کنترل با SMS
راهنمای سایت

با سلام خدمت شما کاربر گرامی به راهنمای استفاده از سایت خوش آمدید

 تمامی مطالب این سایت بر اساس شاخه و موضوع دسته بندی شده تا پیدا کردن مطلب مورد نظر شما کاربر گرامی با سهولت انجام پذیرد. به نکات زیر برای دستیابی هر چه سریعتر توجه بفرمائید.

 محتوای سایت به دو قسمت عمده: بخش مطالب و مقالات سایت تقسیم شده

1) بخش مطالب: در این بخش مطالب مهم و پروژه ها و آموزش های میکروکنترلرها قرار دارند که هم به صورت شاخه و هم موضوعات دسته بندی شده. (شاخه دسته اصلی مطالب می باشد و موضوع ها زیرشاخه می باشند) قسمتهای مختلف این بخش شامل موارد زیر می باشند:

  1. صفحه نخست مطالب
  2. موضوعات مطالب
  3. عناوین مطالب به صورت دسته بندی ویژه (بهترین حالت)
  4. آرشیو ماهانه مطالب
  5. نمایش همه مطالب

2) بخش مقالات: در این بخش که توسط مدیریت سایت (سید محسن قاسمیان) طراحی شده است مقالات سایت به صورت صفحه های 10 تایی همراه با دسته بندی به صورت شاخه و زیر شاخه موجود است شما می توانید با کلیک کردن بر روی شاخه مورد نظر تمامی مقالات مربوط به آن شاخه را تفکیک کنید و برای تفکیک بیشتر با کلیک بر روی موضوع ها مقالات مربوط به آن موضوع نمایش داده می شود. در هر شاخه یا موضوع اگر بیشتر از 10 مقاله وجود داشته باشد بقیه مقالات به صورت صفحات در قسمت پایین نشان داده می شود.

  1. صفحه نخست مقالات
  2. نمایش شاخه ها و موضوعات

امیدوارم که توضیحات کامل باشد و آنچه که شما می خواهید ما بتوانیم برآورده کنیم.

با تشکر مدیریت سایت

بازديد : 1801 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : : راهنما سایت آموزش استفاده اطلاعات help info picpars
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
static ©